Solidny, rozwojowy, stabilny
własny biznes!

Monika Walkiewicz


Krótka historia, wielkiej zmiany.

Nazywam się Monika Walkiewicz i jestem żoną …… Jacka Walkiewicza.  Zmiany w życiu czasem  nas samych zaskakują.  Czasem dojrzewamy do nich długo, czasem zbyt długo. Jestem  tego doskonałym przykładem.  A przecież czasami zmieniamy coś w swoim życiu nie dlatego, że ono jest złe tylko dlatego że chcemy aby było inne,  ciekawsze, bardziej satysfakcjonujące.

Od zawsze pracowałam w strukturach sprzedażowych i odpowiadałam za kontakty z klientami. Praca w korporacji wydawała mi się ostoją bezpieczeństwa i  komfortu.  Miałam do dyspozycji samochód, pewne, comiesięczne  wynagrodzenie, wizytówki z logo znanej firmy i poczucie że chociaż nie jest to praca moich marzeń to jest to jedyna zawodowa opcja.

Mój mąż zawsze mi mówił, bym w końcu zaczęła wykorzystywać swój potencjał, energię, pomysły, bym na bazie zdobytych doświadczeń zaczęła budować swój biznes i wizerunek. Bym spojrzała na siebie w dłuższej perspektywie i zaczęła działać. Długo to trwało zanim dojrzałam do zmian. Do tych zmian przyczynił się splot różnych zdarzeń i poznanych  osób. Choć na początku nie było mi łatwo to dzisiaj tym osobom jestem bardzo wdzięczna. Jestem już inną osobą, w innym miejscu.

Znalezienie pomysłu na siebie, po 20 latach pracy w korporacji nie było proste. Z pomocą przyszedł mi mąż, który przyniósł do domu pastę do zębów i oznajmił, że teraz będziemy jej używać, ponieważ jest dobra, smaczna i zdrowa. Nie  byłam osobą łatwo otwierającą się na nowe nieznane produkty, ale pasta zafascynowała mnie. Może to brzmi wręcz niewiarygodnie jednak nie wyobrażam sobie już, że mogłabym używać innej. Jacek przyniósł do domu kolejne produkty takie jak: dezodorant czy krem do twarzy.  Oczarowana właściwościami i działaniem tych kilku produktów zaczęłam interesować się producentem czyli  amerykańską firmą Forever Living Products, która od ponad 40 lat działa już w ponad 160 krajach.

To był moment, w którym poczułam że jestem  gotowa na zmiany tj. na poznanie firmy i zostanie  jej biznesowym partnerem.  Branża MLM,  wcześniej nie wzbudzała mojego zainteresowania, szczególnie  z uwagi na brak szerokiej wiedzy na jej temat.  Porównałam   Forever Living Products   z innymi firmami działającymi w podobnej  branży. Ale  to właśnie ona zdobyła 100%  mojego zaufania. Poza fascynującymi, wysokiej jakości produktami, długą obecnością na rynku, zasadami współpracy ujęło mnie również to, że efekty mojej pracy nie pójdą na marne i kiedyś odziedziczą je moje dzieci.

Dodatkowo stale się rozwijam, poznaję ciekawych ludzi, o różnorodnych  osobowościach i  zawodach.  Czuję się wolna. Decyduję z kim chcę pracować, kiedy i gdzie!

Dzisiaj tworzę swoją markę, rozwijam swój biznes. Buduję  rynek sprzedaży i rynek konsumencki nie tylko w Polsce , ale także na świecie.

Zapraszam do swojego zespołu wszystkich tych, którzy tak jak ja patrzą na swoje życie perspektywicznie, którzy chcą stworzyć swój biznes, który będzie pracował dla nich tak długo  jak tylko sami tego zechcą. Szukam odważnych, silnych osób. Tych, dla których ważne są marzenia i gotowość do ich realizacji.  Zapraszam także te osoby, które chcą  zdobyć dodatkowy dochód, dodatkowe zajęcie.  Chętnie nawiążę kontakt i podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z tymi którzy widzą siebie tylko w roli konsumentów korzystających z aloesowych produktów Forever Living Products.

Produkty aloesowe, których jestem fanką  są obecne w naszym domu każdego dnia.  Jeśli i Ty chcesz je poznać lub znasz osoby, które mogłyby się nimi zainteresować napisz do mnie.

 

Znajdź mnie również na:

https://www.instagram.com/monika_walkiewicz/ i na https://www.facebook.com/MonikaWalkiewiczForevertime/

Serdecznie zapraszam Cię  do wypróbowania tych produktów, z których ja już korzystam.  Znajdziesz je w zakładce PRODUKTY.

Monika Walkiewicz
Manager Forever Living Products

Kontakt


Monika Walkiewicz

ID:
48 0000 170283
Telefon:
+48 786 277 697