KROK 1
Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem Ci na pytania dotyczące firmy, produktów i zasad współpracy.

KROK 2
Skorzystaj z zakładki dołącz do mnie i wypełnij formularz.
Podczas zakładania konta w danych sponsora proszę podaj mój numer ID – 4800000170283. To warunek konieczny do tego, abym mogła zaopiekować się Tobą
i pomóc Tobie w dalszej ewentualnej współpracy.

Gdy zakończysz proces zakładania konta otrzymasz swój numer ID, który zawsze będzie wymagany przy logowaniu się na oryginalnej stronie FLP.
Proszę zapisz go sobie!

W ten sposób otrzymasz dostęp do wszelkich informacji, możesz kupować produkty z atrakcyjnymi rabatami, a możesz też rozpocząć budowanie własnego dochodowego biznesu.
Ja równolegle otrzymam wiadomość o tym, że stałeś/aś się klientem lub partnerem firmy Forever Living Products.

Każdy z nas, w tradycyjnych sklepach, najczęściej sieciowych, kupuje wiele produktów codziennego użycia np. pastę do zębów, mydło czy krem. Wystarczy że Ty i Twoi znajomi zamienicie tradycyjne sklepy na hurtownię Forever Living Products, a otrzymacie wysokiej jakości produkty i możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy.
W ten sposób każdy z nas buduje sieć zadowolonych użytkowników, którzy dodatkowo zarabiają.
Niewielka zmiana, a duża różnica w domowym budżecie.

W czasach w których żyjemy, wydaje się niezwykle istotna. W ten sposób zmieniając swoje przyzwyczajenia co do miejsca zakupu, dostajesz produkty najwyższej jakości oraz buduje się sieć zadowolonych użytkowników, którzy dodatkowo zarabiają.

Decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Rozwiązanie dla stałych konsumentów
Możesz być tylko konsumentem i  korzystać z produktów FLP. W takiej sytuacji po rejestracji i dokonaniu zakupów na minimum 250 złotych, otrzymujesz stały rabat w wysokości 15 %

Jeśli zadowolony z jakości produktów, postanowisz być stałym klientem i w dwóch następujących po sobie miesiącach złożysz zamówienia na kwotę 2000,00 zł, uzyskasz stały rabat  35%. Utrzymasz go nawet jeśli nie będziesz cyklicznie robił zakupów.

Rozwiązanie dla osób chcących rozwijać swój dochodowy biznes
Jeśli chcesz samemu zadbać o swoją przyszłość i finanse, być niezależnym przedsiębiorcą, tylko nie wiesz jak to zrobić i jaką działalność wybrać,  to mam dla ciebie najlepsze rozwiązanie.
Nie ponosząc ryzyka finansowego, związanego z posiadaniem swoich produktów, magazynów, sklepów, handlowców a nawet nie wystawiając samemu faktur ( firma FLP robi to za Ciebie ) możesz zacząć biznes dochodowy, ciągle rozwijający się i co ważne dziedziczony przez Twoją rodzinę. Nie czekając na lepszy czas, możesz spełnić swoje marzenia.

O szczegółach chętnie opowiem ci  osobiście, poprzez kontakt online lub zaproszę cię do firmy na cykliczne spotkania. Dowiesz się jak  krok po kroku rozwinąć swoją działalność. Firma pomoże Ci na każdym etapie twojego rozwoju. A ja podzielę się swoim bogatym doświadczeniem i pomogę Ci osiągnąć  Twoje cele. Dokładnie tak samo jak mnie pomógł mój sponsor, a jemu jego itd.
W ten sposób tworzy się sieć przedsiębiorczych osób, które wspólnie odnoszą sukces.

To cała filozofia network marketingu. Pomagając klientom i sobie rozwijamy się, zarabiamy pieniądze, spełniamy najskrytsze marzenia. Nie musisz wiedzieć jak to zrobić. Wystarczy, że będziesz chciał i podejmiesz decyzję.

Szczęście sprzyja odważnym ludziom, dlatego nie czekaj tylko napisz lub zadzwoń do mnie.

error: Treść chroniona