O MNIE
Jestem kobietą aktywną, niezależną,  pełną energii i zaangażowania w dążeniu do swoich celów i marzeń. Z wykształcenia jestem ekonomistką, absolwentką SGH w Warszawie. Prywatnie żoną i mamą dwójki dzieci. Wiele lat przepracowałam w korporacjach.

Od 6 lat jestem przedsiębiorcą współpracującym z międzynarodową firmą z branży Network Marketingu.

SZANSE I MOŻLIWOŚCI
Poznałam nowoczesny system zarabiania i rozwoju, określany mianem Biznesu XXI wieku. Biznesu dla osób aktywnych, przedsiębiorczych, ambitnych, które chcą mieć wpływ na swój rozwój, swoje finanse i swoje życie. Dlatego też postanowiłam dać sobie szansę i sprawdzić, czy ta forma pracy jest właśnie dla mnie.

NAJLEPSZA DECYZJA
Wybrałam światowego lidera w branży, amerykańskiego potentata aloesowego, wytwórcę produktów na bazie czystego miąższu aloesu – Forever Living Products.
Od 2015 roku rozwijam się, budując sieć zarówno konsumentów jak i partnerów biznesowych, którzy podobnie jak ja chcą realizować swoje marzenia osobiste i zawodowe. Dzisiaj należę
w firmie do topowych liderów. Zajmuję wysokie miejsca w rankingach, odbieram nagrody, premie, dodatkowe pensje i uczestniczę w cyklicznych konferencjach biznesowych organizowanych w egzotycznych zakątkach świata.

Dołącz do mnie

error: Treść chroniona